Srpen 2014isewhite Instagram

12. srpna 2014 v 16:21 | Suzy |  Instagram │MEDIA│


Jensen Ackles for Bazaar China group shot.Jared Padalecki │Sam Winchester│ - info

3. srpna 2014 v 12:09 | Popcorn |  Jared Padalecki │INFO│
Jared Tristan Padalecki se narodil 19. července 1982. Vyrůstal v San Antonio ve státě Texas společně se svým starším bratrem Jeffem a mladší sestrou Megan. Už od 12ti let bral herecké hodiny a ty se mu vyplatily. V roce 1999 vyhrál soutěž televizní stanice FOX "Claim to Fame" a objevil se na předávání Teen Choice Awards.

Poté co v roce 2000 dokončil střední školu, přestěhoval se do Los Angeles, kde se chtěl proslavit. Vzápětí dostal roli Deana v seriálu "Gilmorova Děvčata" (2000). Tím se mu splnil jeho sen, stát se slavným. Tato role ho natolik zviditelnila, že nabídky se jenom hrnuly. Zahrál si v rodinném filmu "Já a táta" (2001) a o rok později se objevil v televizním filmu "Prsten věčného světla" (2002), kde hrál společně s Mischou Barton, budoucí hvězdou seriálu "O.C.". V roce 2004 dostal roli v dramatu "Let Fénixe", kde si zahrál po boku Dennise Quaida a Giovanniho Ribisiho. Ještě v témže roce se objevil ve filmu se sestrami Olsenovými "Jeden den v New Yorku".

Rok 2005 lze považovat za zlom v jeho kariéře. Dostává roli v hororu "Dům voskových figurín". Zahrál si zde se svým kamarádem Chadem Michaelem Murrayem, se kterým se znal už z natáčení "Gilmorek". Na začátku roku 2005 se také začíná rozjíždět projekt nového seriálu "Supernatural" a jeho tvůrci mají za úkol najít herce pro jednu z hlavních rolí. Vybírají si právě Jareda a tak se rozjíždí natáčení seriálu, který u nás dostal název "Lovci duchů". Jared tady hraje jednoho ze 2 bratrů, kteří se díky tomu, že jejich otec zmizel, znova vydávají na cestu hledání a ničení zlých sil.

Ve volném čase rád chodí ven se svými psy, rád čte a rád jí.
Jared si vzal za manželku herečku, ktorá sa tiež objavila v sérii Supernatural v postave Ruby - Genevieve Cortese Padalecki.