Srpen 2014


Jensen Ackles │Dean Winchester│- info

3. srpna 2014 v 11:10 | Popcorn |  Jensen Ackles │INFO│


Jensen Ackles si chtěl jako svou původní profesi vybrat medicínu.Jednou ho kamarád přemluvil,aby s ním navštívil seminář.Na tomto semináři poznal svého nynějšího manažera a jeho zástupce.Ti ho prosili,aby odjel do L.A,ale Jensen chtěl nejdříve dodělat školu,tak uzavřel se svým manažerem dohodu,že přijede až po jejím dokončení.Když přijel do L.A tak si myslel,že roli bude hledat aspon 6 měsíců.proto byl mile překvapen,když hned uspěl a získal roli Malcolma v komedii Mr.Rhodey.Tento seriál byl velice úspěšný,ale měl bohužel jen dvě série.

Po této roli dlouho nemohl uspět.Byl velmi zoufalí,a pak se rozhodl jít na konkurz seriálu "Days of our Lives".Zabodoval a získal roli Erica Romana Bradyho.Tento seriál byl úspěšný u diváků i kritiků. Za postavu Erica byl Jensen nominovaný na ocenění "Daytime Emmy´s",a to dokonce 3 roky po sobě.Dokonce vyhrál ocenění žánru "Soap Opera" za nejlepší výkon nováčka na scéně v roce 1997. Po tomto úspěchu nelenil a navštívil konkurz na TV seriál WB Smallville.Skoro se stal novým Supermanem,ale nakonec tuto roli dostal Tom Welling.

Odešel ze seriálu "Days of our Lives".Další role byla ve sci-fi seriálu Dark Angel.V první řadě si zde zahrál Bena,ztraceného bratra,odešel a v druhé serii si zahrál Aleca.Po několika letech od konkurzu na seriál Smallvill mu zavolali jeho tvůrci a řekli mu,že vytvořili část jen pro jeho postavu.Jensen Ackles je akceptoval a ve čtvrté sérii se objevil jako nový přítel Lany Langové Jason Teague.V tomto seriálu by nejspíš zůstal,kdyby nedostal nabídku od tvůrců Lovců duchů,zahrát si Deana Winchestera.

Zajímavosti:
- Jensen se stal nejkrásnějším seriálovým hercem.
- Je velmi dobrý přítel se zpěvačkou Leann Rimes a Christianem Keanem.
- Miluje jízdu na koni.
- Je fanouškem Dallaských kovbojů.
- Věnoval se basetballu.
- Ve volném čase si rád zazpívá a zahraje na kytaru.
- Jeho oblíbeným hercem je Harrison Ford a herečkou Meg Ryan.
- Bojí se,že ho život v Hollywoodu změní.
- Jeho oblíbený zpěvák je Garth Brooks.
- Jeho nejoblíbenější filmy jsou Good Will Hunting(1997) a trilogie Indiana Jonese.
- Nesnáší svoje vlasy.
- Chtěl by si zahrát ve westernu.
- V seriálu Lovci Duchů jezdí černým autem Chevy Impala z roku 1967.
- Byl součástí Hollywood Knights basketball team-Tým,který hraje pro charitu.Jeho součástí byl i Jared Padalecki.

Gag Reel 9. séria

1. srpna 2014 v 13:07 | Popcorn |  Zábavné videá │MEDIA│
Keďže blog.cz je dementný (inak to neviem povedať), nechce mi povoliť video na blog. Preto vám to sem zase hodím ako odkaz. Určite to stojí za pozretie :) Na zvyšok si musíme počkať do septembra, kedy vyjde aj DVD :)

ODKAZ